Вересень – чи не найкращій місяць для відпочинку

sauna_na_plyaje_vid_na_zakat_02

Вересень за багатьма туристичними напрямками починає пору оксамитового сезону, і провести відпустку в цей час – одне задоволення.

Не дивлячись на те, що період дитячих канікул вже закінчено, саме у вересні, добре поїхати відпочивати з дітьми на море. Справа в тому, що погодні умови більш приємні, акліматизація коротша, вплив ультрафіолету слабкіше, ну і звичайно поїздка вигідніше, тому з’являються гарячі тури.

Вибираємо пляжний відпочинок

Температура води в морях ще досить тепла, а сонце вже не таке «жорстоке», його промені до початку осені стали м’якшими. Ось чому такою популярністю користується відпочинок у вересні на морських курортах Туреччини, Кіпру, Греції, Італії, Тунісу. У цьому місяці ціни на путівки в ці країни вже набагато нижче, ніж вони були місяць тому. Крім того, відпочинок буде зручний ще й тим, що кількість людей на курортах помітно зменшиться.

Але більш обережно потрібно планувати поїздку на початку осені в Середземномор’ї: вода у місцевих берегів ще досить тепла, однак, місцями, вже починається сезон дощів. А ось відпочинок у вересні в Тунісі та Марокко за кліматичними умовами буде дуже схожий на відпочинок в Єгипті, там температура води і повітря залишається ще по-літньому приємною. Якщо ви визначаючись, де відпочити у вересні, зупинили свій вибір на Чорногорії, то Адріатичне узбережжя – саме прийнятне місце для відпочинку на початку осені. Стомлюючої спеки вже немає, а води Адріатики ще по-літньому теплі.

Поєднуємо відпочинок у вересні 2015 року зі оздоровленням

Термінальні джерела Італії, Словенії та Болгарії дозволять поєднати пляжний відпочинок з лікуванням та оздоровленням організму. У вересні вартість турів в ці країни набагато дешевше, а лікування в цей місяць – більш ефективно. Нітрохи не гірше можна відпочити на самому початку осені і на вітчизняних курортах. Вас чекають Бердянськ, Мелітополь, Південне, Одеса. Температура води і повітря в цих містах поки ще тримається на літньому рівні, і купатися в морі тут можна навіть до кінця жовтня.

Екскурсійні тури. Свята і Фестивалі

Любителям екскурсійного туризму у вересні можна тільки позаздрити. У багатьох країнах Європи в цей час проходять різні події та свята. Наприклад, у Німеччині цей час збігається з сезоном тотальних розпродажів, а у Великобританії проходить відомий Темзенскій фестиваль і шоу човнів.

Відпочинок з дитиною буде приємний у Франції, Іспанії, Швеції – у цих країнах є різні парки розваг і ряд атракціонів.

Не менш популярні вересневі тури на Кубу, в Чилі, Венесуелу, Бразилію, особливо поїздки історичної спрямованості. Ви відвідаєте руїни міст майя та інших минулих цивілізацій. Вразять вас також місцеві водоспади і спостереження за звичками диких тварин. Також тут можна побачити шаманські шоу. У цьому місяці відзначається День батька в Австралії, День бабусь і дідусів в Канаді, Японії та Молдові. Є і незвичайні свята – День салямі в США, День гранчака в Росії, а також Міжнародний день народження смайлика і Міжнародна ніч кажанів. Кілька барвистих народних свят відзначаються в різних країнах в День осіннього рівнодення.