Версаль – диво Франції

Франція є найпрекраснішою країною. Тут можна не тільки дивно проводити час, а й також відпочивати, переїжджати з одного місця на інше, захоплюватися життям місцевого населення. Як правило, кожна людина може знайти тут щось цікаве, а також дуже захоплююче. Франція є справжньою країною мрії для багатьох людей. Напевно, немає на світі жодної людини, яка не прагнула в побачили дивовижну красу цієї країни.

Ви не можете не чути постійно про Париж, який вабить абсолютно кожного туриста. Його музеї просто вражають кількість тих цікавих експонатів, які проводять нас крізь всю історію. Ейфелева вежа не залишить абсолютно нікого байдужим. А що говорити про товари, які тут виробляють! Адже, мабуть, кожна жінка мріє придбати щось в місцевих бутиках, мати в розпорядженні духи екстра-класу. Все тут є вражаючим і унікальним.

Є ще одне місце, яке дуже прославило Францію. Це Версальський палац. Раніше метою цієї споруди був відпочинок, а також розслаблення від галасливих і запилених вулиць столиці. Завдяки тому, що Версаль розташований зовсім недалеко від Парижа, сюди приїжджає дуже багато туристів. При цьому, палацовий комплекс і придворна територія настільки великі, що деяких місцях ви зовсім можете не зустріти жодної людини.

Біля входу відразу ж ви помітите великі золоті ворота, які не можуть не захопити свій розкішшю. Однак, вони також є і нагадуванням того, що відбувалося тоді, коли трон діставався маленьким королівським дітям. Розкіш і постійні витрати на непотрібні речі привели поступово до того, в країні відбувалися масштабні революції.

Версальські сади відомі по всьому світу. Однак, ще додатково красу додають чудові фонтани, яких тут є біля п’ятидесяти. Якщо ви зможете обійти всю територію, вам пощастить подивитися на все. Однак, найчастіше це просто неможливо. Версаль настільки великий і дивовижно гарний, що побачити все за один чи пару днів просто неможливо.

Можна взяти тури на вихідні, щоб відпочити від турбот, а також прогулятися по тінистих алеях, а також насолодитися чудовою і шикарною зеленню, яка тут знаходиться. Тут можна безкінечно насолоджуватись рослинністю, а також формами дерев. При цьому, ви просто будете тут відпочивати. Весь персонал одягнений в урочистий середньовічний одяг, що дозволить вам без проблем поринути в ті часи і відчути, ніби ви самі є почесним гостем королівської сім’ї.