Відпочинок у Карпатах. Модний тренд – Буковель

У сніжних горах є особлива чарівність – не помічаєш, як гірське повітря чудодійно впливає на все єство. Багато людей давно вибрали для себе в якості активного відпочинку катання на гірських лижах. І щоб випити чудодійний коктейль зі страху і радості від катання на лижах не потрібно вирушати далеко – можна вибрати один з прекрасних гірськолижних курортів в українських Карпатах.

Буковель – безперечний лідер серед гірськолижних курортів України – найпопулярніший і найпрестижніший. Розташований він у с. Паляниця (Івано-Франківська область) і оточений трьома горами – Довга, Чорна Клювання і Буковель, біля основи яких і перебувати гірськолижний комплекс. Буковель приваблює туристів не тільки з України своїми прекрасно оснащеними трасами: загальна їх довжина близько 50 км, а довжелезний спуск трохи більше 2 км. Численні траси завжди покриті снігом завдяки спеціальним сніговим гарматам і вирівняними ратраками. Освітлення на трасах дозволяє кататися навіть ввечері, а також тут можуть організувати і нічне катання. При цьому за безпеку лижників відповідають висококваліфіковані рятувальники.

Правда, і вартість відпочинку можна прирівняти до відпочинку на європейському гірськолижному курорті середнього рівня. За добовий прокат високоякісного гірськолижного обмундирування доведеться віддати 150 -200 грн. На території комплексу працюють професійні інструктори – 180 грн за годину. Житло в Буковелі дешевим не назвеш – найпростіші умови вам запропонують не менш ніж за 250 грн. А що говорити про напівлюкс  в готелях. Багато туристів давно облюбували довколишні від Буковеля селища: Яблуниця (9 км), Татарів (10 км) аж до Яремча (28 км), знімаючи тут житло, але їздять кататися в Буковель, можна трохи заощадити. Тим більше що готелі цих селищ теж порадують високим рівнем сервісу.

Крім катання на лижах, Буковель може запропонувати безліч інших розваг. Серед них: катання на снігоходах і санях, сауни, SPA-салони, фітнес-центри, кафе, бари, дискотеки. Поповнити сили після активного (і пасивного) відпочинку можна в закусочних за цілком прийнятні ціни (від 80 грн. За порцію) і в шикарних ресторанах, де і суми за обід значно вище.