Де краще освіжитись та поплавати у Києві

Найкраще, що можна придумати спекотним літом, – це зануритися в прохолоду якої-небудь водойми. Але, на жаль, під вікнами у жителів української столиці не хлюпочуться моря, а вирватися з мегаполісу до узбережжя виходить далеко не завжди.

Чи означає це, що нам з вами залишається задовольнятися не дуже чистим Дніпром? Звичайно, ні! Ми знайшли озера Києва, в яких приємно купатися!

Міністерське озеро

ozero-Ministerskoe-v-Kieve

Де знаходиться: м Київ, вул. Богатирська

Крім солідного назви Міністерське озеро має приємне піщане дно, поросле водоростями, над яким – 14 метрів прозорої води. Навколо – вільний доглянутий берег з прекрасною інфраструктурою.

Вербне озеро

0_5cd6c_f1311aa5_XXL

Де знаходиться: м Київ, вул. Приозерна

Тут зручно рибалити і проводити пікніки. Зручна транспортна розв’язка допоможе без труднощів дістатися до озера з будь-якої точки міста, а піщаний пляж Вербного озера порадує навіть самих вибагливих відпочиваючих. Воно обладнане кабінками для перевдягання та станцією, на якій чергують рятувальники. Неподалік ви знайдете магазин і дитячий майданчик.

Озеро Тельбін

ZhK-Ozernye-zori-foto-7

Де знаходиться: м Київ, вул. Шумського

Це одне з найбільших озер Києва, в яких приємно купатися. До 70-х років озеро Тельбін регулярно зливалося з Дніпром. Нині ж водойма, що формою нагадує бумеранг, відділений від могутньої ріки житловим масивом Березняки.

Синє озеро

90745d

Де знаходиться: м Київ, вул. Газопроводная

Симпатичне Синє озеро найчастіше відвідують мешканці прилеглих будинків. Але і приїжджим тут буде комфортно. До того ж, озеро ніколи не «попадалось» на невідповідність санітарним нормам. Вважається навіть, що його вода має лікувальні властивості!

Озеро Тягло

90745d

Де знаходиться: м Київ, вул. Колекторна

Глибина Тяглого озера вражає – аж 32 метри! Це найглибше з озер Києва, в яких приємно купатися, і до того ж вельми широке. Воно було «постачальником» піску при спорудженні Харківського житлового масиву. І, незважаючи на назву вулиці, відрізняється найчистішої прозорою водою.

Озеро Горащиха

19_big

Де знаходиться: м Київ, Пуща-Водиця, 5-8 лінія

Санстанція рекомендує! Пляж з усіма можливими зручностями, прекрасне місце для купання, сонячних і повітряних ванн, а також прогулянок на катамаранах і човнах. Озеро Горащиха – приємний відпочинок, як не крути!

Озеро УТОГ

0_6510d_b519df79_XXL

Де знаходиться: м Київ, Пуща-Водиця, 1 лінія

Взагалі-то водойма поблизу спорткомплексу УТОГ – НЕ озеро, а ставок. Зате тут в наявності не тільки пляжна інфраструктура, а й пристань. А для повного єднання з природою більше підійде протилежний берег.

На додаток до озер Києва, в яких приємно купатися, так само Червоний Хутір, екс-кар’єр в Горенці, озера Блакитне і Хома. Правда, розташовані вони за межами столиці, але позитивних відгуків збирають нітрохи не менше!