Діти-туристи у Німеччині

У такій країні, як Німеччина дуже люблять дітей, в цій країні дуже багато дитячих парків, такої великої кількості ніде немає, якщо поїхати туди з дитиною, то йому там точно не буде нудно. З початку місяця квітня до початку листопада працюють всі парки, а взимку багато атракціонів зупиняються.

Європарк найбільший, знаменитий парк атракціонів і розваг, він знаходиться недалеко від Баден-Бадена. Правда він знаходиться на кордоні трьох країн: Німеччини, Франції та Швейцарії, тому цей атракціон повністю німецьким назвати не можна.

Є ще один відомий парк – «Леголенд», знаходиться він неподалік від Гюнцбурга. Він був відкритий сім років тому, а популярність серед дітей вже завоювати встиг. За розмірами він більше, ніж «Європа-парк», в два рази, тому там трохи тихіше, а якщо хочете відпочити від шуму, то можна прогулятися в сусідньому лісі.

Серцем парку «Леголенд» вважається країна Лего, тут кожна дитина може побудувати казковий замок або ще що-небудь.

А Хейд Парк – найбільший парк Німеччини, він ще й унікальний тим, що тут парк атракціонів і плюс зоопарк. Крім безлічі атракціонів можна побачити шоу папуг, дресированих дельфінів і алігаторів.

91401d57046a6823cf95039a8cc09df1