За справжнім французьким круасаном до Відню

Відень – столиця Австрії, один з найкрасивіших міст Європи, розташований на Дунаї.

Мова: німецька

Валюта: євро

Кухня: Відвідайте одну з численних і широковідомих кофеїн Відня і не забудьте спробувати шоколадний символ цього міста – торт Захер, справжній віденський штрудель, дуже схожий на вигляд і на смак на нашу «Прагу».

Спробуйте австрійське вино в одній з таверен. Найулюбленіший напій віденців – Melange (велика кружка кави з молоком) або чорна кава з апельсиновим лікером Maria Theresia.

Відвідайте також Віденський хойрігер – це традиційна винна таверна (мешканці стверджують, що в одному з віденських хойрігер Йоганн Штраус писав перші ноти свого знаменитого вальсу «На красивому блакитному Дунаї», щасливі години тут провели також багато хто з знаменитостей Австрії).

А також знаменитий музей-кондитерська на Kohlmark, 14. Варто спробувати також кошики з живою суницею і зацукровані пелюстки фіалок в Demel – улюбленому кафе легендарної імператриці Сіссі.

Шопінг – одне з улюблених занять віденців і більшості гостей столиці Австрії. У Відні для покупок є маса можливостей. У великих універмагах, бутіках, антикварних і ювелірних магазинах, магазинах дизайнерських меблів і світильників, а також в книжкових магазинах можна знайти все, що завгодно. Розпродажі в Відні починаються приблизно на початку січня і в середині липня.

Відпочинок: Відвідайте Будинок музики, послухайте Штрауса, Шуберта, Моцарта, Вагнера, Гайдна та інших великих композиторів через навушники. У залах можна ознайомитися з колекцією звуків, подиригував самим Віденським філармонічним оркестром за допомогою електронної палички.

Говорячи про визначні пам’ятки міста не можна не згадати знамениту Віденську оперу, Собор святого Стефана, Хофбург, останню резиденцію австрійських імператорів, палац Бельведер, що належав знаменитому принцу Євгенію Савойському, і безліч інших прекрасних будівель.

Сувеніри: смачні віденські шоколадні цукерки Mozart з марципанової начинкою (продаються всюди – іноді в наборі з кавовими чашками з портретом композитора) або зацукровані праліне з пелюсток квітів, австрійське вино, різноманітні фігурки, прикраси, посуд, іграшки ручної роботи, порцеляновий посуд.

Цікавий факт. Відень – є «справжньою» батьківщиною французького круассана, який вперше був приготований в 1683 році місцевим пекарем під час облоги міста турками. Вже пізніше Марія Антуанетта привезла його в Париж, в результаті чого і з’явилася назва «французький круасан».