Зимовий відпочинок на європейських курортах

З наближенням зими, хтось починає сумувати про спекотні літні деньки і з нетерпінням чекати весняної відлиги, а хтось з радістю починає підшукувати варіанти, де відпочити взимку в Європі та який гірськолижний курорт краще вибрати. Багато любителів покататися на гірських лижах воліють відпочивати в північних країнах Європи, тут завжди відмінний сніговий покрив, на курортах хороший сервіс і гостинний персонал, який завжди радий туристам.

У Фінляндії розташовується близько 120 гірськолижних курортів, кожен з яких по-своєму гарний. Якщо Ви хочете навчитися стрибати на лижах з трампліна, то краще відправитися в Каулом, тут працює спеціальна школа, в якій досвідчені інструктори вчать всіх бажаючих. Для самих теплолюбних і примхливих туристів підійде Ісо-Сюете, на цьому курорті є унікальна траса з підігрівом, на якій можна кататися навіть у сильні морози. Якщо Ви плануєте зимовий відпочинок з дітьми, то краще вибирати місця, які підходять для сімейного відпочинку, такими курортами є Сала та Суому. Сала характеризується прекрасними видами і хорошими умовами для зимової риболовлі та полювання, а на Суому багато різних трас і відмінні умови для катання на сноуборді.

Гірськолижні курорти Швеції користуються популярністю у спортсменів з досвідом, завдяки добре обладнаним трасам, комфортному клімату, доступними цінами і довгому сезону катання, який триває з кінця листопада по травень. Самим популярним і затребуваним місцем для катання є Оре, тут часто проводять змагання, тому інфраструктура і сервіс курорту розвинені дуже добре. Зона для катання складається з 89 трас різного рівня складності і довжини, всі з них оснащені підйомниками. На території курорту розташовується багато ресторанів, кафе і клубів.

Батьківщиною гірськолижного спорту вважається Норвегія, тому тут розташовані найвідоміші курорти, такі як Ліллехаммер, Гайл і Хемседал. Траси в цих зонах для катання характеризуються стабільним сніговим покривом і прекрасною оснащеністю. Сезон катання в Норвегії один з най триваліших. На Ліллехаммер мріє потрапити практично кожен досвідчений гірськолижник, розташовується він приблизно в 300 кілометрах від Осло і є самим добре облаштованим і сучасним. Гайл і Хемседал більш наближені до столиці Норвегії і не менш популярними, вони так само користуються попитом у тих, хто віддає перевагу відпочинку в горах взимку.

У країнах північної Європи є всі умови для любителів гірськолижного спорту, починаючи від комфортного клімату і стабільного сніжного покриву і закінчуючи гарною інфраструктурою і оснащеністю курортів.