З коханою людиною до містичної Праги

Прага (столиця Чехії) – це одне з найромантичніших міст світу, його ще називають перлиною, серцем Європи, золотим, містичним.

Візитною карткою Праги стали своєрідний астрономічний годинник, розташовані на Староміській ратуші. Щогодини скелет на годиннику починає дзвонити у дзвоник, після чого з віконця виходить процесія з дванадцяти апостолів, хід яких завершує крик півня.

Мова: чеська

Валюта: чеська крона

Шопінг: Буквально 10 років тому це місто завоювало право називатися європейським центром шопінгу. Зараз тут справжній рай для любителів пройтися по магазинах. Одягнутися з ніг до голови за останньою модою ви можете за цілком прийнятними цінами. Як не дивно, доступні магазини знаходяться не тільки на виїзді з міста, але і в історичному центрі чеської столиці. На Вацлавській площі, в самому серці Праги, розташовано кілька десятків магазинів з найрізноманітніших напрямків, в яких ціни зовсім не «кусаються».

Після вдалих покупок не забудьте підкріпитися в одному із затишних кафе і спробувати місцеву випічку, а також знамениті вафлі.

Відпочинок: Якщо ви приїхали сюди разом з дітьми, обов’язково вирушайте всією сім’єю в місцевий луна-парк, де проходять барвисті ярмарки, масштабні народні гуляння. Прогуляйтеся на Карлов міст разом з коханою людиною, адже кажуть, що поцілунок на Карловому мосту з’єднує серця і душі також надійно, як і сам цей древній міст об’єднує два береги Влтави.

Погуляйте по нічному місту, щоб «насититися враженнями» на довгий час.

Пам’ятки: Вацлавська площа, Карлов міст, Староміська площа, Празький Град, Собор Святого Віта, Староміська ратуша, Порохові ворота, Празька Лорета, Петржінская оглядова вежа, «Танцюючий будинок».

Сувеніри: чеське пиво, місцеві солодощі, розписні чеські пряники, магніти, тарілочки, брелоки, пивні кухлі, ляльки-маріонетки, плетені вироби, натуральне мило з шматочками фруктів, фарфор, богемське скло.

Словничок: Ганьба, діти – Увага, діти; вонявка – духи; черстві потравіни – свіжі продукти; ганьба зліва – увага знижки (наголос на першому складі).