Кіпр – перлина Середземного моря

Кіпр – це одна з найдавніших держав у всьому світі. Сьогодні він є європейською державою, хоч територією лежить в Азії. Це античний, закутаний таємницями острів, розташований в Середземному морі. Тепле море, найчистіші пляжі і все, що містить в собі Кіпр, не залишить байдужим навіть найвибагливішого туриста. Республіка Кіпр розташовується в центрі острова, оточена з усіх боків скелями як кріпосними стінами. Тут класичний середземноморський клімат, тепле і м’яке повітря, при якому будь-яка спека не страшна. Неповторний стиль цього острова, поєднує в собі різні епохи і пейзажі: від далекої давнини до сучасності, від теплих пляжів до гірськолижних курортів. У будь-який сезон відвідати Кіпр можна купивши тур від агентства, і чудовий відпочинок вам гарантований!

Кіпр – острів, якому є чим здивувати. Величезна кількість античних споруд, природні пейзажі яких не побачити більше ніде в світі і відпочинок на кращих пляжах світу – все це саме тут, все на одному острові. Любителі старовини і екскурсій знайдуть тут для себе безліч старовинних пам’яток архітектури: уцілілі поселення часів кам’яного віку, античні храми Давньої Греції, римські амфітеатри, середньовічні монастирі і собори, венеціанські фортеці.

Ніби зробивши кругосвітню подорож, тут надається можливість побачити неймовірне скупчення пам’яток в одному місці. Тут можна не тільки чудово відпочити, а й буквально доторкнутися до часткок різних культур всіх епох.

Невимовне багатство природи, постане вашому погляду на острові Кіпр. Красива природа, ніби з картини. Найкрасивіші види на море відкриваються в бухтах берегової лінії вздовж Протараса. Там же розташована відома бухта Фіг-Три. Порадують своєю яскравою красою і загадковістю купальні Афродіти – місце, пронизане легендами і переказами.

Що стосується більш активного виду відпочинку, тут Кіпр теж нічим не поступається іншим курортам. Найвідоміші морські курорти Пафос, Протарас, Ларнака пропонують: найчистіші пляжі з повним сервісом, навіть для найвибагливіших, шикарні п’ятизіркові готелі з відмінним сервісом, різні розваги, водні атракціони і луна-парки. На Кіпрі знаходиться і гірськолижний курорт Тродос.

Це і багато іншого, можна знайти на унікальному за своєю природою і скупченню старожитностей, острові Кіпр – перлині Середземного моря, справжньому куточку раю на Землі.