ТОП 7 подарунків, від яких мандрівник буде у захваті

Ох, як часто доводиться ламати голову над, здавалося б, не дуже складним питанням: “Що подарувати?” Часом це складніше гамлетівського “бути чи не бути?”.

Зате ми точно знаємо, що хотіли б отримати в подарунок справжні мандрівники.

Обкладинка для паспорта та конверт для документів

Подивіться на закордонний паспорт будь-якого туриста, за плечима якого хоча б десяток поїздок.

Якщо це не педант-акуратист, то її проїзний документ виглядає, як мінімум, не дуже презентабельно. Деякі, правда, купують жахливі псевдо-шкіряні обкладинки, але, на наш погляд, вже краще взагалі без них.

Тому оригінальна і красива обкладинка на закордонний паспорт – відмінний подарунок.

До неї купіть ще спеціальний конверт для документів – і вийде прекрасний набір. Зручно, красиво, а головне, все складено разом: страховки, квитки, документи.

Єдине, що незручно в такому подарунку – на кожному пропускному пункті або в посольстві вас проситимуть зняти обкладинку. Але краса вимагає жертв.

Обкладинка для паспорта коштує від 100 до 200 гривень, ціна конверта для документів – порядку 200 гривень.

Компас і карта зоряного неба

Зараз практично у кожного в телефоні є навігатор, тому необхідність в компасі виникає не так часто, як раніше.

Але, тим не менш, компас повинен бути у кожного справжнього мандрівника. Ви можете назвати це фетишем, але повірте, прийде день, коли ваш навігатор буде безсилий, а компас може врятувати вам життя.

У додаток подаруйте ще карту зоряного неба. Адже як приємно сидіти десь на пляжі Гоа, розглядати “небо над Індією” і, підглядаючи в карту, вгадувати назви зірок. Місцеві жителі будуть сидіти поруч з розкритими ротами.

Найпростіші компаси коштують від 50 гривень, а карти зоряного неба – від 150 гривень.

Термостакан

Така зручна і практична річ незамінна в довгих подорожах, а особливо під час прогулянок по місту в холодні і похмурі дні.

Що може бути приємніше, ніж гуляти по романтичному Парижу або загадковій Венеції і пити смачне какао, та ще й з улюбленої чашки.

Подаруйте мандрівникові термостакан із зображенням його улюбленого міста і побачите: він, як маленька дитина, не буде випускати його з рук. Ціна термостакана – 120 гривень.

Пояс безпеки для грошей

 

Пам’ятаєте, як у радянські часи наші бабусі-дідусі пришивали кишеньки до нижньої білизни, щоб ховати гроші? Думаєте, ми запропонуємо зробити такий самий у подарунок?

Ні, прогрес іде вперед широким кроком, а людської винахідливості немає меж.

Якщо ваші знайомі мандрівники страждають параноїдним страхом, що їх за кожним кутом можуть пограбувати, подаруйте їм пояс безпеки. У блискавку, на яку він застібається, можна сховати гроші.

Гарний пояс може бути хорошим аксесуаром і корисним секретним гаманцем. Хоча розплачуватися в магазині з таким аксесуаром, напевно, не дуже зручно, але про це нехай вже думає володар подарунка.

Пояс безпеки коштує 170 гривень.

Швидковисихаючий рушник

Цей подарунок дуже практичний для будь-якого мандрівника. Купуйте рушник зі спеціальної тканини – мікрофібри, це волокно з капілярною структурою.

Завдяки їй, тканина вбирає об’єм вологи, що перевищує її власний обсяг у 7 разів.

При цьому волога досить легко йде з тканини при віджиманні, після чого рушник з мікрофібри стає практично сухим. Такий рушник висохне навіть у рюкзаку.

Швидковисихаюче рушник буде коштувати близько 100 гривень.

Подушка, маска і беруші

Чудовий подарунок для мандрівників, які півжиття проводять в автобусах і літаках.

Вже ми-то знаємо, що часом переліт перетворюється на справжній стрес. Вихід один – повністю абстрагуватися, а подушка, маска на очі і беруші дозволять це зробити.

Від такого подарунка одне задоволення: спати буде комфортно і затишно, а завдяки берушам навіть не почуєте ні слова від свого докучливого сусіда. Ціна такого набору – 100-200 гривень.

Сумка

Подарувавши зручну і оригінальну туристичну сумку, точно не прогадаєте. Адже без неї мандрівнику ніяк не обійтися.

Головне – знати смаки і переваги людини, якій призначається подарунок.

Можете вибрати рюкзак середніх розмірів, де будуть намальовані улюблені мотиви мандрівника або красиві пейзажі якогось міста.

Дуже корисно, якщо на ньому буде рамочка з папірцем, де можна написати ім’я власника, адресу, та маршрут подорожі.

У разі втрати щоб було видно, кому і куди повертати рюкзак. Такий практичний подарунок обійдеться вам в 300-800 гривень.

623