Цікавинки Паттаї

Однією з найбільш цікавих для туризму країн регіону Південно-Східної Азії є Таїланд. У Таїланді туристи традиційно зупиняються в Бангкоку, столиці країни, на Пхукеті або в Паттаї. Паттайя знаходиться всього в двох годинах їзди від Бангкока. До неї з аеропорту можна дістатися на автобусі або таксі.

У цьому місті безліч готелів, хостелів, квартир в оренду, де можна зупинитися. Найчастіше туристи селяться біля пляжних вулиць чи в районі Джомтьен. Набережна – для любителів нічного життя, поруч проходить знаменита Волкінг стріт з дискотеками, барами, нічними шоу. Там можна почути останні хіти клубних треків та віддатися нічним веселощам. Джомтьен є більш спокійним районом, який підходить для сімейного проживання.

Біля Паттайї знаходиться досить багато цікавих місць, які варто відвідати. Одним з них є тропічний сад мадам Нонг Нуч. В саду є парк орхідей, метеликів, пальм, чади, виконані в різних стилях європейського паркового мистецтва (італійська, французька), колекція ексклюзивних автомобілів. Також біля міста знаходиться зоопарк Кхао Кхео, де можна подивитися звірів, погодувати їх. Також проходить шоу слонів, крокодилів і тигрів.

Туристів запрошують зміїна і крокодиляча ферми, парк мільйонорічних каменів. У самій Паттайї є Храм Істини – грандіозна споруда, повністю виконане з дерева. Саме там проходили зйомки в другій частині фільму «Любов у великому місті». Також можна відвідати музей Ріплі «Вір – не вір», де є різні цікаві речі з усього світу, а також музей воскових фігур, кімнату страху, лабіринт, покататися на повітряній кулі.

Цікавий музей 3D картин, які стають об’ємними при фотозйомці. Відвідувачі стають учасниками фотографій.