Як виховують дітей в Італії та інших країнах Європи?

Коли з’являється дитина в сім’ї – це велика радість і щастя! Батьки намагаються по максимуму дати знань малюкові, щоб він став успішною особистістю в навколишньому світі. Завдання мами і тата не тільки погодувати, переодягнути або погуляти з дитиною, а сформувати з нього впевненого в собі малюка. Багато батьків задаються питанням, як правильно треба виховувати дитину, за якими правилами і методами. Читають літературу в Інтернеті, журналах і газетах.

Кожна мама хоче, щоб її малюк став освіченою, грамотною і самостійною людиною. Однозначних правил немає. Є тільки загальні норми і рекомендації, яких в праві дотримуватися або не дотримуватися кожна сім’я. Багато сімей виховують дітей, спираючись на досвід старшого покоління, а інші вибирають сучасний досвід і довіряють літературі. У різних країнах виховання відбувається за своїми традиціями, законами і нормами.

В Італії дітей дуже люблять. Там про них піклуються до старості. Батьки можуть свого сина чи дочку називати дитиною навіть після 20 років. У цій країні не визнають дитячі сади, кажуть, що тільки сім’я може виховати дитину, як особистість. Хоча і в Італії батьки можуть впадати в крайнощі, забороняючи дітям грати в комп’ютерні ігри з драконами і монстрами, а деякі навіть не дозволяють спілкуватися з однолітками або довго дивитися телевізор.

В Японії діє правило, що дитина до 5 років – «цар». Йому можна дозволяти все, але в рамках розумного. Батькам виховувати малюків нескладно, так як в Японії людям притаманний колективізм. Діти виростають товариськими і дружними.

В Англії батьки виховують малюків в строгості. Вони не дозволяють їм вередувати, балуватися або не слухати. Прищеплюють їм хороші манери з раннього віку. Такі діти завжди мислять тверезо і розважливо. Цим батьки їх готують до реального життя.

У Франції для жінки кар’єра стоїть на першому плані, а лише потім сім’я. Вони довго йдуть службовими сходами, знаходять певну щабель в соціумі. Сім’я залишається на другому місці. Коли народжується малюк, то вони наймають няню, здають в дитячий сад, а самі продовжують займатися кар’єрою.

Для Індії головне – це доброта. Малюкам прищеплюють доброту до навколишнього світу. Вони бачать все в хорошому та позитивному тоні.

Німці завжди виховували дітей суворо. Освіта і робота – на першому місці. Перед тим як завести сім’ю, вони довго думають і вирішують, де будуть жити, як знайти високооплачувану роботу і т.д. Батьки пильно вибирають дитячий сад, але перед тим, як малюк туди піде, вони його здають на курси по спілкуванню з однолітками. Порядність, педантичність і елегантність характеризують німців.

В американських сім’ях завжди декілька дітей. Батьки проводять з дітьми багато часу. Вони ходять на пікніки, гуляють в парку. Мама і тато намагаються малюків всюди брати з собою, привчаючи їх до зовнішнього світу.